• https://api.whatsapp.com/send?phone=+905326712303

     

 incirli-tesisatçı

 

KOMBİ & KLİMA

DOGALGAZ TESİSATI

KAT KALORİFERİ

SIHHİ TESİSAT 

TEKNİK SERVİSİ


20 Yıllık Tecrübe

7/24 Garantili Servis 

Cep:

0532 671 23 03 

İş:

 0312 379 12 89 

Hakkımızda

İNCİRLİ TESİSAT – Hakkımızda

İNCİRLİ TESİSAT, 2005 yılında Ankara’da faliyetlerine başlamıştır. Kısa zamanda hizmet yelpazesini genişleten incirli tesisat  Ankara’da İncirli, Etlik, Ayvalı, Yükseltepe, Esertepe, Ufuktepe'de öncelikli olmak üzere Sıhhi TesisatSıhhi Su TesisatıElektrik TesisatıMusluk Tamiri ve Değişimi,Pis Su Tesisatı ve Tamiratı, , Hizmetleri alanlarında faliyetlerini sürdürmektedir.

 

Sıhhi Tesisat ve Elektrik Tesisatı konularında uzman bir kadroya sahip olan firmamız, gelişen teknolojik yeniliklere, araştırmaya ve eğitime önem vererek bilinçli bir sorumluluk anlayışıyla hizmet vermektedir. Hizmetin birey üzerinde yoğunlaşmasına önem veren firmamız, müşteri odaklı hizmet anlayışını hedef almıştır. Ankara’da sizlere Sıhhi TesisatSıhhi Su TesisatıElektrik TesisatıMusluk Tamiri ve DeğişimiPis Su Tesisatı ve Tamiratı, alanlarında hizmet vermekten mutluluk duyarız.

Kalite Politikamız

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına en uygun çözümü , en kaliteli işçilikle ve malzemeyle sağlayarak, işi eksiksiz, tam ve zamanında teslim etmek. Ekip çalışmasını organizasyon kültürü olarak benimseyerek, müşterilerimize aynı takımda ortak başarıyı hedeflediğimizi hissettirmektir. Karşılıklı güven, iyi niyet ve profesyonellik çerçevesinde uzun vadeli müşteri memnuniyetine odaklanarak her zaman daha iyiye adım atmaktır.

Hizmet Anlayışı

Hizmet anlayışımız ilkeler üzerine kurulu olup, bu ilkelerin merkezinde de müşteri memnuniyeti yatmaktadır. Bizim için önemli olan siz değerli müşterilerimizin verdiğimiz hizmetin her aşamasından memnun kalmasıdır.

Hizmet sektöründe hangi alan olursa olsun  İNCİRLİ TESİSAT  daima müşteri memnuniyetini ön planda tutmaktadır.

Tesisat İşlerinde Müşteri Memnuniyeti

Her zaman dediğimiz gibi biz ilkeleri olan bir firmayız. Tesisatı işlerinde kalite, güven, hız, ekonomik hizmet en önem verdiğimiz ilkelerdir. Tüm bunların merkezinde müşteri memnuniyeti yatmaktadır.

Profesyonel Ekip

Hizmetlerimizde müşterilerin en önem verdiği şey, evlerinin kırılıp dökülmemesidir. Teknolojik imkanları kullanıp, evlerinize zarar vermeden sorunu gidermekteyiz. Sizde referanslarımıza katılın.

Ziyaret Bilgileri
Aktif Ziyaretçi1
Bugün Toplam22
Toplam Ziyaret117827
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar32.435232.5652
Euro34.707534.8466
Hava Durumu
Saat